Nowa strona prosto z morza

Strona internetowa to jedno z głównych źródeł pozyskiwania informacji na świecie. Dlatego od samego początku (jejku! to już 9 lat) tworzymy w internecie przestrzeń, która stanowi zbiór ważnych dla nas i dla Was wiadomości o akcji Poduszka dla Maluszka.

Pewnie zastanawiacie się, co zaszyfrowaliśmy w tytule tej wiadomości, dlatego już spieszę z wyjaśnieniami. Nasza akcja skupia się wokół ludzi otwartych i chętnych pomagać, a Łukasz Rados to nasz wieloletni przyjaciel, który od samego początku tworzy dla nas profesjonalną stronę internetową ... za totalną darmoszkę!

Poprzednia strona była już dosyć "stara" i kilkukrotnie edytowana, dlatego w tym roku jedynym rozwiązaniem było stworzenie strony na nowo. Tak się stało, że zbiegło się to z obecnością Łukasza na jachcie, którym wraz ze znajomymi wyruszył w roczną podróż po morzach i ocenach. Oto cała prawda.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem siły i determinacji w walce o spełnienie swych marzeń. Ekipa jachtu długo przygotowywała się do tej podróży.

Łukasz dziękujemy za nową przestrzeń! Jeśli chcecie śledzić przygody czwórki przyjaciół na jachcie i poczytać dziennik pokładowy to poniżej znajdziecie linki. Podziękowania przesyłamy też do Pawła Bisagi z firmy Krioni.pl, który od samego początku udostępnia nam serwer i opłaca domenę strony.

Jacht Moonshine